• Yenilendi
MoKo PS5 Denetleyici şarj istasyonu Seti, 1 PS5 Denetleyici şarj yuvası (Siyah) ve 1 PS5 Denetleyici Şarj İstasyonu (Siyah)

MoKo PS5 Denetleyici şarj istasyonu Seti, 1 PS5 Denetleyici şarj yuvası (Siyah) ve 1 PS5 Denetleyici Şarj İstasyonu (Siyah)

₺ 294.30
Malların miktarı
Emre için Kİ

Fast【Hızlı Çift Şarj】Bu PS5 Denetleyici Şarj istasyonu, aynı anda iki PS5 Dualsense denetleyicisini şarj etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Safe【Güvenli ve Kaymaz】 Bu şarj yuvası, taşınabilir olan şarj cihazının ve tutucunun işlevlerini birlikte içerir.Denetleyicileri şarj etmenin yanı sıra, kullanılmadığında PS5 denetleyicilerini de düzenli tutar.Alttaki kaymaz pedler, şarj cihazını ve kontrol cihazlarını sıkıca yerinde tutar. ◆ 【Akıllı Güvenlik】 Dahili koruyucu çip, denetleyicinizin hasar görmemesini sağlayan aşırı şarj koruması sağlar. overcharged.It tamamen şarj olduğunda ekipmanınızı olası hasarlardan korumak için güç kaynağını otomatik olarak kesecektir. font【LED Şarj Göstergesi】Yazı tipi ekranında, şarjı açıkça gösterebilen Dahili LED Göstergeleri vardır status.It durumu bilmek kolaydır. ⚡【Ne Elde Edersiniz】1 x PS5 Dual Sense Denetleyici şarj yuvası (tip-C'den Şarj Kablosuna sahip 1 x 5.3 V/3 A AC Güç Adaptörü ile) ve 1 x PS5 Denetleyici Şarj İstasyonu (1 tip-C Şarj Kablosu ve denetleyiciye 4 USB typc-c konektörü ile). ♦ Kalite Güvencesi ♦ Güvenli ve kaymaz ♦ Akıllı Güvenlik ♦ Kolay Kurulum ve Kaldırma ♦ Hızlı Hızlı Şarj.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar