• Yenilendi
KCOOL Çamur Flaps ile Uyumlu Ford 2017-2020 F250 OEM Çamurluk Fişekleri Olmadan Özel Ön ve Arka Çamurluk Seti (4 adet Set)

KCOOL Çamur Flaps ile Uyumlu Ford 2017-2020 F250 OEM Çamurluk Fişekleri Olmadan Özel Ön ve Arka Çamurluk Seti (4 adet Set)

₺ 77.10
Malların miktarı
Emre için Kİ

2017-2020 F-250 Süper Görev Araç OEM Çamurluk Fişekleri Yok 2017-2020 F-350 Süper Görev TEK ARKA TEKERLEKLER ÇİFT ARKA TEKERLEKLER Araç OEM Çamurluk Fişekleri Yok. 【Çamurluk Fişekleri ile Mükemmel Uyum】 Çamurluklarımız çamurluklarınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde uyarlanmıştır, Çünkü çamurluklarımız fabrika lastiklerinin tam sırt kapsama alanı için maksimum genişliğe kadar üretilmiştir. 【Kurulumu kolay】 Sondaj Gerektirmez, çamur korumalarımız OEM Desenine uygun Önceden Delinmiş Montaj Deliklerine sahiptir; Her paket, hızlı ve kolay kurulum için her kitte bulunan talimatları takip etmesi kolay olan ihtiyacınız olan tüm montaj donanımı ile birlikte gelir. 【Güçlü Malzeme】 Mukavemet ve Dayanıklılık için yüksek Kaliteli Enjeksiyonla Kalıplanmış PP Plastikten yapılmış olan bu çamur kanatları, en zorlu ortamlara ve hava koşullarına karşı duracaktır.Termoplastik ayrıca aşırı sıcaklıklara dayanabilir. 【%100 Müşteri Memnuniyeti】 Ürünlerimizin yanındayız ve dayanıklı çamur korumaları istisna değildir, bu yüzden 30 GÜNLÜK para İADE garantisi sunuyoruz.Herhangi bir nedenle bu öğeden memnun değilseniz, 30 gün içinde size geri ödeme teklif edeceğiz.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar