• Yenilendi
Endüstriyel Test Sistemleri Su İşleri 480023 Serbest Klor Test Şeridi, 5 Saniye Test Süresi, 0-25ppm Aralığı (50'li Paket)

Endüstriyel Test Sistemleri Su İşleri 480023 Serbest Klor Test Şeridi, 5 Saniye Test Süresi, 0-25ppm Aralığı (50'li Paket)

₺ 29.04
Malların miktarı
Emre için Kİ

DETECTİON ALGILAMA SEVİYELERİ : Serbest Klor 0, 0. 25, 0. 5, 1. 0, 2. 0, 3. 0, 4. 0, 5. 0, 6. 0, 7. 0, 8. 0, 9. 0, 11, 15, 20, 25 ppm. USE Kullanımı KOLAY : Tek daldırma ve okuma test şeridi prosedürü ve optimize edilmiş renk şeması, ürünü sudaki Serbest Klorun tespiti için hem teknik hem de teknik olmayan kullanıcılar için ideal kılar. KIT KOMPLE KİT : Kolay renk eşleştirmesi için doğrulanmış renk şeması şişe etiketine sahip 50 test şeridi şişesi. ♦ DOĞRU VE GÜVENİLİR : Bileşenler her adımda Kalite Kontrol personeli tarafından test edilir ve spesifikasyonların dışındaysa reddedilir.Standartlar kalibre edilmiş ekipman kullanılarak hazırlanır ve konsantrasyonlar tanınmış referans yöntemleri ile doğrulanır. ♦ EN YÜKSEK KALİTE : ITS, ABD tesislerinde, iyi Üretim Uygulamalarına dayalı olarak tekrarlanabilirlik, doğruluk ve izlenebilirlik sağlayan bir ortamda test şeridi ürünleri üretmektedir. *** Doğrudan Üreticiden-ABD * * * Water Works Serbest Klor #480023, SUDAKİ SERBEST KLOR SEVİYELERİNİ ÖLÇMEK İÇİN 1 ŞİŞE 50 TEST ŞERİDİ İÇERİR.Water Works Serbest Klor Test Şeritleri uygun fiyatlı, doğru ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.Doğru miktarda dezenfektanın bulunup bulunmadığını belirlemek için mükemmeldir ve gıda işleme ortamlarında test etmek için idealdir.Her şeritteki patentli teknoloji, 2000 ppm'nin üzerindeki seviyelerde bile ağartıcıyı önler ve monokloraminlerden kaynaklanan parazitlere karşı direnç gösterir.Şeridi verilen talimatlara göre daldırın, fazla suyu alın ve şeridinizi okuyun. results.It bu kadar basit.Şeritlerimiz gerekli reaktiflere sahip olduğundan, harici kimyasallara gerek yoktur.0-25mg/L'yi algılar.Bu ürün sonuçları okumak için kesin bir fotometre gerektirmez.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar