• Yenilendi
TremendousDesigns.co Özel Masa Runner Tam Renkli Baskı 24 x72 Logonuzu veya Metninizi ekleyin. Ücretsiz Tasarımla özelleştirin.

TremendousDesigns.co Özel Masa Runner Tam Renkli Baskı 24 x72 Logonuzu veya Metninizi ekleyin. Ücretsiz Tasarımla özelleştirin.

₺ 225.60
Malların miktarı
Emre için Kİ

100% Polyester.Dosya gereksinimleri : 150 (dpi) minimun görüntüyü 30'a yeniden boyutlandır", Dosyalar kabul edildi .PNG .JPG Masa koşucunuzu Çevrimiçi Tasarımcımızla özelleştirin. 9 oz.Polyester Masa Kumaşı (ağır Malzeme) pürüzsüz Yüzey.Çizilmeye dayanıklı ve Yıkanabilir Yüksek Kaliteli Ürün.Onaylandıktan 2 Gün Sonra Geri Dönüş.işlem Süremiz müşteriye, 6-10 güne bağlıdır.Masa Runner kategori Description Our sadece Masa Runner içerir.Bu Koşucular, baskılı kumaş için mevcut en uzun ömürlü rengi üreten üstün kaliteli boya süblimasyon ekipmanı üzerine basılmıştır.Bu canlı, birinci sınıf 9 oz polyester Masa koşucusu, tüm yüzey boyunca tamamen özelleştirilebilir ve masa ekranlarına, fuar standlarına ve daha fazlasına bitmiş, profesyonel bir görünüm katar.Masa Örtüleri %100 polyester, kırışmaya dayanıklı ve makinede yıkanabilir.Özellikler : 720 x 720 Dye süblimasyonda dijital olarak basılmış yüksek çözünürlüklü tam renkli Çizilmeye dayanıklı yıkanabilirfaq : Kumaş temizleme ve yıkama ayarında ne önerirsiniz?Kumaş soğuk su ve yumuşak döngü ile makinede yıkanabilir.Düz yatırın veya kurumaya asın.Kırışıklıklar veya kırışıklıklar elle ortadan kaldırılabilir steamer.Do Çamaşır suyu, çamaşır suyu veya ütü kullanmayın.Ticaret show Display isim ve/etkinlikler, Düğün , Aile Toplantısı, Mezuniyet , Doğum günleri, Cadılar Bayramı, Şükran Günü ya da herhangi bir Promosyon ürün yarışmalar iş veya yiyecek olayların logolar için bir koşucu düğün decor Company bir logo için gelin ve damadın popüler Kullanır & İdeas Table display Trade Haritayı booth Special event Picture.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar