• Yenilendi
fowinker Köpek Barking Yaka, 7 Güvenli Titreşim Modu ile USB Şarj Edilebilir Köpek Bark Yaka, Su geçirmez Ayarlanabilir Akıllı

fowinker Köpek Barking Yaka, 7 Güvenli Titreşim Modu ile USB Şarj Edilebilir Köpek Bark Yaka, Su geçirmez Ayarlanabilir Akıllı

₺ 119.97
Malların miktarı
Emre için Kİ

Çoklu Modlar : Etkili ses (zil) ve 7 güvenli titreşim modu sağlayın, anti bark yaka köpeğinizin davranışını düzeltmenize yardımcı olabilir.Kullanımı kolay : Açmak için 0.5 saniye hafifçe basın, kapatmak için uzun basın, 7 seviye hassasiyet ayarı, 7 seviye için aynı anda 3 gösterge ışığı, 1 ila 6 seviye vb.USB Şarj Edilebilir : anti bark yaka 300 m Ah büyük kapasiteli pil içerir, USB şarj destekler, ve 1-3 gün kadar kullanılabilir (60 gün uzun bekleme).Ayarlanabilir : Bu köpek havlayan yaka ayarlanabilir naylon kayışlarla tasarlanmıştır ve ayarlanabilir yakanın uzunluğu 6-36 cm / 4.72-22.05 inçtir, her boyuttaki köpekler için uygundur.Su geçirmez : Hayat su geçirmezdir ve yağmuru önleyebilir, bu kabuk önleyici yaka iç ve dış mekanlarda her türlü hava koşulunda güvenle kullanılabilir, ancak suya batırılamaz.Şartname : Öğe Türü : Köpek Barking Yaka Ürün Malzemesi : ABS Plastik + Naylon Ürün Boyutu : Yaklaşık. 6. 5x2.5x3. 5 cm / 2. 6x1x1. 4 in Pil Tipi : Lityum Pil (Dahili Pil ile Birlikte gelir) Pil Kapasitesi : 300 m Ah Şarj Yöntemi : USB Şarj Ayarlanabilir Yaka aralığı : Yaklaşık. Su Geçirmez Seviye 12-56cm 4.72 / -artçı özel bot : Hayat su Geçirmez, yağmur geçirmez Olabilir, 1 : 1 x Köpek Havlaması Collar1 x USB Şarj Kablosu 1 x İletken Ölçüm Lamba 1 x Kullanım Kılavuzu Not : Su Uygun Hayvan Türü Ses + Titreşim + Hassasiyet Ayarı Paket Listesi Uyarı : Büyük, Orta ve Küçük Köpekler Ürün Fonksiyonu : Batırılmış edilemez. Lütfen bu konudaki talimatları okuyun ve uygulayın manual.It yakayı doğru takmak önemlidir.Evcil hayvanlar çok uzun veya çok sıkı yaka giydiğinde, cilde zarar verebilirler.Çok uzun veya çok sıkı giymek strese neden olabilir ve cilde zarar verebilir.Bu genellikle yanıklarla karıştırılır. 2. Cihazı köpeğin boynuna sıkıca bağlamayın. 3. Cihazı köpek üzerinde 12 saatten fazla bırakmayın. 4. Evcil hayvanın boynundaki yakayı her 1 veya 2 saatte bir değiştirin. 5. Bu işlevi kapatmak için 8 dişlinin (0~7) titreşimini 0'a ayarlayın.Hassasiyet 7 vitestir (1~7). 6. Darbe işlevini en zayıf seviyeden kullanmanız önerilir. 6. Manuel ölçüm, 0.4-0.7 in hata izin lütfen.

Temel Özellikleri

Item Type:
Dog Barking Collar
Product Material:
ABS Plastic + Nylon
Product Size:
Approx. 6.5 x 2.5 x 3.5cm / 2.6 x 1 x 1.4in
Battery Type:
Lithium Battery (Shipped with Built in Battery)
Battery Capacity:
300mAh
Charging Method:
USB Charging
Adjustable Range of Collar:
Approx. 12-56cm / 4.72-22.05in
Waterproof Level:
Life Waterproof, Can Be Rainproof, Can Not Be Soaked in Water
Suitable Pet Type:
Large, Medium and Small Dogs
Product Function:
Warning Sound + Vibration + Sensitivity Adjustment
Package List:
1 x Dog Barking Collar1 x USB Charging Cable :
1 x Conductive Measuring Lamp :
1 x English Manual :
Note:
1. Please read and follow the instructions in this manual. It is important to wear the collar correctly. When pets wear collars that are too long or too tight, they can cause skin damage. Wearing too long or too tight may cause stress and cause skin damage. This is often mistaken for burns. 2. Don't tie the device tightly around the dog's neck. :
3. Do not leave the device on the dog for more than 12 hours. :
4. Change the collar on the pet's neck every 1 or 2 hours. :
5. Adjust the vibration of 8 gears (0~7) to 0 to turn off this function. The sensitivity is 7 gears (1~7). 6. It is recommended that you use the impact function from the weakest level. :
6. Manual measurement, please allow 0.4‑0.7in error. :

Birindeki katılımlar